Ten moment, kiedy pierwszy raz pojawia się na Twojej szyi. Medal: ogniskowa, która skupia każdą kroplę potu przelaną na treningu. Każdy moment zwątpienia, który musiałeś przezwyciężyć, aby nadal przeć na przód. Każde z setek wyrzeczeń, które musiałeś ponieść, aby stać w miejscu w którym teraz jesteś. To Twoja nagroda. To więcej niż przedmiot. To świadectwo Twojej ciężkiej pracy i każdej z wielu zwycięskich bitew, które stoczyłeś z przeciwnikami, własnymi słabościami i przeciwnościami losu.

7 września 2015 Tom Ironman!

 

Czarny

W dniu 6 września Tomek Czarnecki, współtwórca RIQQON udowodnił, że jest prawdziwym twardzielem – ukończył zawody Triathlonowe na pełnym dystansie Ironman w czasie niewiele ponad 14h.

 

W dniu 6 września Tomek Czarnecki, współtwórca RIQQON udowodnił, że jest prawdziwym twardzielem – ukończył zawody Triathlonowe na pełnym dystansie Ironman w czasie niewiele ponad 14h w Marlborku (Castle Marlbork Triathlon). Jest to już kolejny długi dystans Ironman ukończony przez Tomka. Oczywiście zawodu uhonorowane zostały pięknym medalem, które zgadnijcie jak zostanie zawieszony?…